جهت دانلود از سایت فیلترشکن را خاموش کنید

دانلود رایگان فیلم به خاطر هانیه

دانلود فیلم به خاطر هانیه با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی به خاطر هانیه (از رسانه اینترنتی سینما تی وی)

دانلود فیلم به خاطر هانیه

داستان فیلم به خاطر هانیه

ناخدا علو با چهارده مرد دیگر برای صید به دریا می روند ولی همه به جز ناخدا صید دریا می شوند و مردم ناخدا را مسبب مرگ عزیزانشان می دانند و به او و خانواده اش حمله می کنند و در این بین دختر خردسال ناخدا هانیه فلج می شود،‌ ناخدا و خانواده اش تنگک را ترک می کنند و به بوشهر می روند. ناخدا علو نذر کرده که شب دهم محرم تا صبح دمام بزند تا هانیه شفا یابد اما مرگ امانش نمی دهد. پس از ناخدا پسر او تصمیم می گیرد تا نذر پدر را ادامه دهد تا شفای خواهر را بگیرد اما برای دمام زدن مشکل پیدا می کند. او در محرم مأمور می شود به تنگک برود و گهواره مراسم محرم را به بوشهر بیاورد. اما در تنگک خبر آمدن ناخدا علو به همه می رسد و این بچه ها برای انتقام دست بکار می شوند و بشیرو را آزار می دهند اما او با شهامت بسیار گهواره را به مقصد می رساند.او که به فکر دمام زدن تا صبح است، اتفاقی در انبار زائر خذر که وسائل محرم در آنجا نگهداری می شود زندانی می شود و بدین ترتیب موفق می شود که به دمام دست یابد و تا صبحدم دمام بزند و بدین ترتیب نذرش را ادا می کند.

 

  • نام فیلم: به خاطر هانیه
  • ژانر: حادثه ای، درام
  • محصول: ایران – سینمایی
  • پخش: سینما تی وی مرجع دانلود فیلم

 

توضیحات کوتاه درباره ساخت فیلم

فیلم به خاطر هانیه به نویسندگی کیومرث پوراحمد و اصغر عبداللهی و کارگردانی یومرث پوراحمد می‌باشد که سال 1373 تولید شده است.

 

 

بازیگران فیلم به خاطر هانیه چه کسانی هستند؟

اکبر دهقان، نرگس رفیعیمهوش افشارپناه، علی قربانی، محمدمهدی فقیه منفرد، زینب عوض پور، آمنه بارانی، علی دشتی، عباس عالی زاده، اصغر اسفندیاری، رحیم هودی

 

پخش انلاین فیلم به خاطر هانیه

باکس دانلود فیلم

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !