قابل توجه

جهت دانلود از سایت حتما فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال کنید.

فیلم یا سریال مربوط را جستجو کنید

دانلود مستند یک فراموشی بی حس کننده

دانلود فیلم یک فراموشی بی حس کننده با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی یک فراموشی بی حس کننده کامل , دانلود رایگان فیلم تی تی کم حجم , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم ایرانی

دانلود مستند یک فراموشی بی حس کننده

دانلود فیلم یک فراموشی بی حس کننده ؛ نام مستندی در  ورزشی – درام – اجتماعی درباره فوتبال و کودکان جنگ زده سوری ، به کارگردانی (عادل انیسی) و تهیه کنندگی مهدی مطهر می باشد که در سال 1396 آغاز تولید شده و در سال 1398 به پایان تولید رسیده است. همچنین فیلم مستند یک فراموشی بی حس کننده داستانی درباره فوتبال و جنگ بوده که در شهر حلب سوریه جلوی دوربین رفته است. یک فراموشی بی حس کننده با روایتی دیده نشده در خصوص کودکان جنگ زده سوری است. برای دانلود این فیلم زیبا با رسانه بزرگ « سینما تی وی » همراه باشید.

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018 عادل فردوسی پور

  • فیلم
  • ژانر : ورزشی
  • اکران : 1398
  • اکران : 2020

دانلود فیلم رسمی جام جهانی World Cup Official Film 2018

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018 با لینک مستقیم , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018

دانلود فیلم رسمی جام جهانی 2018 که به صورت اختصاصی توسط فیفا تولید شده است، این فیلم در تاریخ چهارشنبه دوم بهمن ماه با روایت عادل فردوسی پور منتشر شد. فیلم های رسمی جام جهانی، فیلم هایی مستند گونه از متن و حواشی هر دوره جام جهانی است که فیفا از سال 1954 اقدام به تهیه آن کرده است. برای دانلود این فیلم زیبا با رسانه بزرگ « سینما تی وی » همراه باشید.

دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

  • فیلم
  • ژانر : اجتماعی ، مستند ، ورزشی
  • اکران : 1398
  • اکران : 2019

دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان

دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان رایگان و با حجم کم , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم ایرانی

در حال اکران در سینما ..

"<yoastmark

دانلود فیلم آبی به رنگ آسمان ، نام فیلمی مستند – ورزشی به کارگردانی امیر رفیعی و تهیه کنندگی امیر رفیعی و علی فتح الله زاده و نویسندگی خشایار الوند می باشد که در سال 1396 تولید گردیده است. همچنین فیلم سینمایی آبی به رنگ آسمان از سایت رتبه بندی imdb توانست امتیاز 5.8 از 10 را دریافت کند. این فیلم توانست برغم ارائه نسخه ای ناقص، از میان تعداد زیادی مستند متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر، یکی از ده اثر منتخب در بخش مستند سی و ششمین جشنواره فیلم فجر باشد. که البته به دلیل آماده نشدن فیلم، راهی این فستیوال نشد. برای دانلود این فیلم زیبا با رسانه بزرگ « سینما تی وی » همراه باشید.