جهت دانلود از سایت فیلترشکن را خاموش کنید

دانلود سریال جیران

دانلود سریال جیران حسن فتحی

دانلود سریال جیران

داستان سریال جیران

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ.

آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد…

 

توضیحات کوتاه درباره نحوه ساخت و انتشار سریال

سریال جیران به نویسندگی حسن فتحی و احسان جوانمرد، کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه می‌باشد که سال 1398 در ژانر عاشقانه – تاریخی – اجتماعی – درام تولید شده است.

ماجرای سریال جیران درباره دوران حکومت ناصری می‌باشد که اوضاع بسیار آشفته ای داشته است. همچنین جیران یکی از شخصیت‌های تاریخی دوره ناصرالدین شاه بوده است.

حسن فتحی پس از سریال شهرزاد که بسیار موفق بود دومین اثر سریالی خود را روانه شبکه نمایش خانگی می‌کند.

 

درباره سریال جیران بیشتر بدانید

جیران یکی از زنان دربار ناصرالدین شاه است که در واقعیت تاریخ وجود داشته است.

به گفته نویسنده، سریال آمیخته به خیال خواهد بود و زندگی پر فراز و نشیبی را روایت خواهد کرد. همچنین علاوه بر جیران تعداد زیادی از شخصیت‌ها واقعی می‌باشند.

حسن فتحی در ادامه بیان کرده است: ناصرالدین شاه، جیران، میرزا آقاخان نوری صدراعظم ایران بعد از امیرکبیر، ملک‌جهان خانم مهدعلیای ایران، ملک‌زاده خواهر ناصرالدین شاه، تاج‌الدوله، گلین، شکوه السلطنه و ستاره خانم زنان عقدی ناصرالدین شاه و همچنین عده‌ای از رجال و نسوان اوایل عهد ناصری از جمله خدیجه همسر محمد شاه، از شخصیت‌هایی هستند که به آن‌ها پرداخته شده است.

تاکنون تاریخ رسمی و دقیقی برای انتشار سریال جیران اعلام نشده است اما انتظار می رود پس از اتمام سریال قورباغه و پخش سریال گیسو منتشر شود.

 

 

بازیگران سریال جیران چه کسانی هستند؟

پریناز ایزدیار، شبنم مقدمی، گلاره عباسی، رعنا آزادی ور

 

تیزر سریال موچین

 

حجم دانلود از تمامی لینک های سینما تی وی نیم بها محاسبه می شود
توجه : لینک های دانلود پس از پخش سراسری در شبکه نمایش خانگی، فعال خواهند شد

باکس دانلود فیلم

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

  • سوزان 19 ژوئن 2021 پاسخ

    من دارم تو انتظار ميميرم 😢 همه خوباااا جمعا اقاى فتحی ام كه كار بلده و ميدونه چيكار كنه.خوش حال ترينم

  •