جهت دانلود از سایت فیلترشکن را خاموش کنید

دانلود رایگان فیلم حرفه ای

دانلود فیلم حرفه ای با حجم کم و لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی حرفه ای (به تهیه کنندگی جمشید مشایخی از سینما تی وی)

دانلود فیلم حرفه ای ها

داستان فیلم حرفه ای

سرگرد تیموری از طرف تیمسار برای کشتن یک سرهنگ نیروی کماندو بدلیل سرکوب نکردن مخالفان رژیم در شهر قم، مأمور می شود.

سرگرد تیموری بعد از به قتل رساندن سرهنگ دستگیر شده و در یک بازداشتگاه با حاج هاشم قمی که از مبارزین و مخالفین رژیم است هم سلول می شود، تیمسار در یک ملاقات از تیموری می خواهد که خود را یک مبارز معرفی کند تا حاج هاشم قمی به او اعتماد کند.

سرگرد تیموری و حاج هاشم قمی در راه انتقال به زندان دیگری فرار می کنند اما طبق نقشه ی تیمسار حاج هاشم کشته می شود و تیموری به عنوان نفوذی با دوستان حاج هاشم ارتباط برقرار می کند، اما مبارزین به تیموری ثابت می کنند که متوجه نفوذی بودن او شده اند. از طرفی تیمسار، سرهنگ مهدوی دوست صمیمی تیموری را مجبور می کند تا مأموریت به قتل رساندن سرگرد تیموری را بپذیرد چرا که تیمسار قصد دارد کشته شدن تیموری را به نفع خود و از مشکلات و تسویه حساب های داخلی نیروهای مذهبی و مخالفان رژیم اعلام کند.

سرگرد تیموری از مأموریت مهدوی آگاه می شود و بعد از کشتن او به سراغ تیمسار می رود و او را هم به قتل می رساند و زمانی که قصد فرار با خانواده خود را دارد بوسیله عوامل رژیم کشته می شود.

 

  • نام فیلم: حرفه ای
  • ژانر: جنایی
  • محصول: ایران – سینمایی
  • پخش: سینما تی وی

 

توضیحات کوتاه درباره ساخت فیلم

فیلم حرفه ای به نویسندگی فریدون، هادی صابر و معصومه دلیر، تهیه کنندگی جمشید مشایخی و کارگردانی اسماعیل فلاح پور می‌باشد که سال 1382 تولید شده است.

 

 

بازیگران فیلم حرفه ای چه کسانی هستند؟

چنگیز وثوقی، پرویز پورحسینی، حسین خانی بیک، حسین سخرخیز، جمشید شاه محمدی موسوی، محمدرضا غیاث آبادی، سیروس تیموری، حسینعلی قورچی، رزا آرایش، پریسا پورشفیع، مهشاد سخایی، محمدحسین مسروری، محمدرضا سیف الهی، حسن دادشکر، عباس سمایی، محمدرضا گودرزی، علی گودرزی، حمید دژنفر، امیر رهبری، رضا مرادیان، یعقوب راش، شاهپور مهربان، حمید کرمانی، حسین میرزایی، شاهرخ شوشتری، امیر آشنا، محمد جهان بین، نکیسا نمکی، آتوسا هنرمند، محمود شهریور، سعید ربیعی، عزت اله رستمی، حسن غیاثی، جواد بدرزاده، سیروس میمنت، داوود آسترکی، حسن رضایی

 

پخش انلاین فیلم حرفه ای

باکس دانلود فیلم

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !