جهت دانلود از سایت فیلترشکن را خاموش کنید

دانلود رایگان فیلم معجزه خنده

دانلود فیلم معجزه خنده با حجم کم

دانلود فیلم ایرانی معجزه خنده (از رسانه اینترنتی سینما تی وی)

دانلود فیلم معجزه خنده

داستان فیلم معجزه خنده

اشکوری با تخصص خنده درمانی به ایران بازگشته و در یکی از بیمارستان های روانی تهران مشغول بکار می شود. او بر این عقیده است که بیماران روانی را باید شاد نگه داشت و آن ها باید به جامعه برگردند. او یک روز گروهی از بیمارانش را برای گردش بیرون می برد و روز دیگر گروه نمایشی را به بیمارستان دعوت می کند. رفته رفته بیماران به دکتر اشکوری علاقمند می شود و مداوای آن ها هم پیشرفت می کند و مدیریت بیمارستان که با این اقدامات موافق نیست، در انتها مجبور می شود که اجباراً موافقت خود را اعلام کند. دکتر اشکوری دو تن از بیماران به نام سیروس و نرگس را تحت مداوا قرار می دهد و در پایان کار سیروس از نرگس خواستگاری می کند.

 

  • نام فیلم: معجزه خنده
  • ژانر: کمدی، اجتماعی
  • محصول: ایران – سینمایی
  • پخش: سینما تی وی – مرجع دانلود فیلم

 

توضیحات کوتاه درباره ساخت فیلم

فیلم معجزه خنده به نویسندگی علیرضا خمسه و فریدون حسن پور، تهیه کنندگی و کارگردانی یداله صمدی می‌باشد که سال 1375 تولید شده است.

 

پیشنهاد فیلم: دانلود فیلم مسافر ری

 

بازیگران فیلم معجزه خنده چه کسانی هستند؟

مهدی هاشمی، فقیهه سلطانی، کیهان ملکی، شعبان درویش وند، حسین رنگی وند، فرهاد خان محمدی، تورج نص، طاهره آهنی، شیوا معبود، فخری سلطانی، مهنوش صادقی، سیروس میمنت، یونس طلوع صادق، حسین نوروززاده، شمس اله صوفی، عبداله صوفی، گل نبات قزوینی، فاطمه صوفی، زهرا صوفی، مرتضی جاسبی، محمد سعیدی، اکبر وارث، آرش میراحمدی، شمس اله دولتشاهی، حشمت اله آرمیده، غلام حسین میرزایی، رضا امیرنیا، کریم پورزارعی، خسرو خانمحمدی، زهره صفوی، منوچهری راد، محمد ذوالفقاری، جلال صمصامی فرد، احمد یاوری، احمد بیوکی، رضا خان محمدی، مارکاریان، امیر نبی زاده، بهاره نبی زاده، خانم نوروزی، صالح خسروکو، حیدر غلامعلی زاده، داوود محسنی، عصمت رضایی، اشرف راجبی، مریم چاکری، فاطمه چاکری، فاطمه هاشمی، گلی قاسمی، رقیه نجارزاده، معصومه نجارزاده، فاطمه فراهانی، فریده عیسی نژاد، نصرت بادی، معصومه عسگری، شیرین داوودی، مریم رضوانی، محمود صالحی پور، کتایون رضازاده، محمد ابهری، اکبر دودکار

 

پخش انلاین فیلم معجزه خنده

باکس دانلود فیلم

نظر خود را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !